همگی چیز در زمینه‌ی تابلو فلکسی

همگی چیز در زمینه‌ی تابلو فلکسی

روش‌های تبلیغاتی

این روز ها که بازار تبلیغات داغ شده‌است روشهای تبلیغاتی متعددی برای معرفی کسب و عمل به وجود آمده است از روشهای سنتی گرفته تا روشهای اینترنتی و تبلیغات در شبکه‌های‌عمومی . یک کدام از پرکاربردترین روشهای تبلیغاتی برای معرفی و شناساندن مارک , ساخت و نصب تابلوهای تبلیغاتی است که بازار و رقابت داغی دارااست . یک تابلوی تبلیغاتی به راه‌های گوناگون ساخته می شود که هر جور با نامهایی همچون تابلو استیل , تابلو پر رنگ , تابلو چلنیوم , تابلو کامپوزیت , تابلو نئون led , تابلو پلکسی گلاس و غیره در بازار موجود هست و با دقت به سلایق مشتری ها این تابلوها ساخته می‌شود و تحت عنوان تابلو راز در فروشگاه یا این که تابلوهای نصب شده در معابر و خیابانها مورد به کارگیری قرار می‌گیرد.

چاپ تابلو فلکسی فیس
چاپ تابلو فلکسی فیس

در این مقاله قصد داریم درباره ی یک کدام از این تابلوهای تبلیغاتی به اسم تابلو فلکسی تبلیغاتی به دعوا و مذاکره بپردازیم :

تابلو فلکسی چه می‌باشد؟

 

تابلو فلکسی یکی‌از تابلوهای تبلیغاتی قشنگ و مقرون به صرفه است که دربرگیرنده نورپردازی هم می‌باشد و در ساخت تابلو فلکسی هم از حروف پر رنگ استعمال می شود که با تیتر تابلو فلکسی پررنگ یاد می شود این تابلو همانند تابلو حروف پررنگ فی مابین عامه مردم محبوبیت پیدا نموده است در واقع فلکسی یک دسته متریال تابلوهای فلکسی است . از این تابلو تحت عنوان تابلو رمز درب , تابلو فروشگاه و یا این که تبلیغات محیطی سود می‌گیرند . این تابلوها دارنده ورقه هایی انعطاف پذیر می‌باشند و خواص روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ آنان سبب شده‌است در قبال اشعه خورشید و وضعیت آب و هوایی پایداری و استمرار بالایی داشته باشند .

تابلوهای فلکسی به صورت مکعبی , ریلی , سپری و اسکلت فلزی در بازار مو جود میباشد ساخت تابلوهای فلکسی با پوشش فلکس می باشد و برای نوروفروغ آن از چراغ های فلوروسنت یا این که به عبارتی مهتابی به کار گیری می شود . از این تابلوها در راز در فروشگاه ها , دکان ها , تابلوهای نصب شده در معابر و گذرگاه ها استعمال می شود . فلکسی هم مثل هر تابلو دیگر از دو گونه چینی و کره ای درست شده شده‌است که در صورتی هزینه بالایی دارید و بها تابلو فلکسی برایتان فراوان نیست حق تقدم گزینش خویش را برروی فرآورده کره ای قرار دهید.

تاریخچه تابلو فلکسی

 

عمر تابلو فلکسی حدودا به سال 1375 برمی گردد در آن زمانها این تابلو به دلیل داشتن مزیت نورپردازی محبوبیت متعددی در بازار تابلوسازی بدست آورد . طرح های تابلو فلکس به وسیله استیکر یا این که برچسب در رنگهای گوناگون بر روی متریال فلکسی چسبانده می‌شد که عمل با استیکر و پباده سازی تابلو فلکس و پیاده سازی نماد های مدنظر لوگوها کاری سخت بود که با ورود پرینترهای فلکس , استیکر منسوخ شد.

روش ساخت و نصب تابلو فلکسی

 

فرآیند ساخت تابلو فلکسی درچند تراز ذیل خلاصه می شود

 

در سطح نخستین طرح های تابلو بوسیله طراح و با استعمال از اپلیکیشن فتوشاپ به انجام میرسد بعد از فراهم سازی طرح , آن را بر روی متریال فلکسی بوسیله دستگاه های چاپ , به چاپ میرسانند . در تراز سوم یک فریم که از مدل پروفیل است مهیا و فلکسی را بر روی آن سوار می نمایند . در نهایی سطح از ساخت و نصب تابلو تبلیغاتی فلکسی , نوبت به نورپردازی می‌رسد . نوروروشنایی این گونه از طریق تبلیغاتی به وسیله مهتابی تامین می شود درین سطح نصب مهتابی بر روی ورق های گالوانیزه یا این که به عبارتی سینی مهتابی که به صورت کشویی است در کادر پروفیل جاسازی می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *